रुरू हाइड्रोपावर (RJPL) को एक आईपीओ आउँदैछ। कम्पनीले प्रीमियम मूल्यको साथ आईपीओ जारी गर्न तयारी गरिरहेको छ। आईपीओको लागि रुरु हाइड्रोपावरले आईसीआरए नेपालबाट ग्रेड rating रेटिंग प्राप्त गरेको छ, जसले कम्पनीको वित्तीय अवस्था औसत छ भनेर दर्साउँछ

स्थानीय र सर्वसाधारणका लागि 8 लाख 15 हजार 410 सेयर जारी गर्न असार 25 मा बोर्डमा आवेदन बुझाइएको थियो। त्यसमध्ये परियोजनाले प्रभावित पूँजीका लागि जारी पूँजीको १० प्रतिशत , 407705, सेयर र सर्वसाधारणलाई 407705 सेयर प्रदान गर्ने छ। जनताले कम्तिमा १० कित्ता र कम्पनीले अनुमति दिने अधिकतम इकाईहरूमा आईपीओ लागू गर्न सक्दछ।

कम्पनीले बोर्डका लागि स्थानीयलाई प्रति शेयर १०० रुपैयाँ र सर्वसाधारणका लागि प्रति शेयर १२० रुपैयाँमा आईपीओ जारी गर्न अनुमति मागेको छ। एनएमबी क्यापिटलले रुरु हाइड्रोपावरको लागि मुद्दा र बिक्री प्रबन्धकको रूपमा काम गर्ने छ।

DETAIL INFORMATION OF IPO

Company: RURU Hydropower

IPO Shares: 8,15,410

ICRA Rating: Grade 3

IPO Unit Price: 100 for local, 120 for Public

IPO Date: coming soon

यो यसका सबै सरोकारवालाहरुका लागि उच्च मूल्य सिर्जना गर्न प्रतिवद्ध छ र देशकै सब भन्दा प्रशंसनीय र विश्वस्त कम्पनीहरु मध्ये हुनु हो। एउटा आयोजना र अन्य धेरै पाइपलाइनहरू सहित रु रु जलविद्युत परीयोजन लिमिटेडले द्रुत जलविद्युत विकासको माध्यमबाट राष्ट्रिय अर्थतन्त्रमा योगदान पुर्‍याउने योजना बनाएको छ।

कम्पनीका बोर्ड सदस्यहरू
श्री आशीष सुवेदी (अध्यक्ष)
श्री भरत प्रसाद नेपाल (निर्देशक बोर्ड)
श्री मीन राज काडेल (निर्देशक बोर्ड)
श्री गाम प्रसाद रेश्मी (निर्देशक बोर्ड)
श्रीचन्द्र बी पुन (निर्देशक बोर्ड)
श्री किशोर प्रसाद घिमिरे (कम्पनी सचिव)
रु रु जलाबिद्युत परीयोजना लिमिटेड
हत्तीसर, काठमाडौं -१, नेपाल
फोन नम्बर: (+977) -1-4419393, 39 44१ 39 3 44।
ईमेल: ruruhydro@gmail.com